Lucas de Staƫl

De Franse ontwerperĀ Lucas de StaĆ«l blijft verrassen met originele ontwerpen. Hij maakt gebruik van staal in combinatie met natuurlijke materialen als hout, leder of zelfs leisteen. Een bril met karakter en unieke look! Probeer de luxueuze en ultralichte Lucas de StaĆ«l monturen in de winkel.

Handgemaakte monturen in leder, kurk of leisteen

Lucas de StaĆ«l brillen zijn er in leisteen en leder, maar ook exclusieve en exotische materialen als lĆ©zardĀ ofĀ salamanderhuid. Je krijgt er zelfsĀ oorbellenĀ enĀ manchetknopen bij in dezelfde uitvoering van je bril. Het merk blijft op zoek naar unieke, natuurlijke materialen. De nieuwste brillen binnen de collectie zijn afgewerkt met gerookte kurk.

Lucas De Staƫl brillen in leisteen en leder - Optiek Lammerant Deinze
Lucas De Staƫl brillen in leisteen en leder - Optiek Lammerant Deinze

Op zoek naar een nieuwe bril? Maak hier je afspraak.

Op zoek naar een nieuwe bril, wens je een oogmeting of wil je (multifocale) contactlenzen proberen? Kom langs in de winkel of maak online jouw afspraak. Een afspraak is niet verplicht, maar wel handig.

Kom de nieuwste Lucas de Staƫl brillen passen in de winkel

Winkelwagen
41311
Opendeurdagen op 13, 14 en 15 december - optiek Lammerant

Vrijdag 13, zaterdag 14 & zondag 15 december

Feestelijke

opendeurdagen

Scroll naar boven